1. דף הבית
  2. /
  3. ארונות אמבטיה ומראות
  4. /
  5. ארונות אמבטיה עץ מלא

 בימים אלו אנו עובדים רגיל ומספקים את כל ההזמנות במהירות האפשרית לכל רחבי הארץ  


שירות מהיר 

חלוקה לכל הארץ כולל מוצרים שבירים 

חדש בחרסינה, תשלום מזומן לשליח רק למוצרים מעל 200 ש"ח והם באספקה תוך 8 ימי עסקים (מוצרים בייצור מיוחד עליך לבחור תשלום בכרטיס אשראי)  


תשלום מאובטח באתר

מכבדים כל כרטיסי האשראי וניתן לחלק לתשלומים ללא ריבית והצמדה

 


ארונות אמבטיה עץ מלא

בקטגוריה זאת תוכלו למצוא מגוון רחב של ארונות מעץ מלא לאמבטיה בביתכם. הארונות נועדו לשימוש לאחסן את המגבות או הסבונים שלכם , על מנת לקבל אווירה נעימה בחדר הרחצה חשובה ההשקעה בעיצוב ארונות אמבטיה

מספר המוצרים בסל : 0

ארונות אמבטיה מעץ מלא: השלמת האסתטיקה והנוחות בחדר האמבטיה

ארון אמבטיה מעץ מלא הוא לא רק חפץ פונקציונלי בחדר האמבטיה, אלא גם פריט עיצובי שיכול להוסיף אסתטיקה וחמימות לחלל. עץ מלא הוא חומר טבעי וחם שיוסיף אווירה נעימה ואורגנית לחדר האמבטיה, בנוסף לספק פונקציות נוספות כמו אחסון וארגון.


יתרונות של ארונות אמבטיה מעץ מלא:


אסתטיקה: העץ המלא מספק מראה טבעי וחמים שמתאים בצורה יפה ואורגנית לחלל האמבטיה. סיומות העץ המלא יכולות להיות מגוונות, מעץ טבעי ועד לגוונים שונים של צביעה וגימור.


חומר טבעי: עץ המלא הוא חומר טבעי הנותן חום ונעימות לחלל. עץ המלא נמשך ועמיד ויכול לשרוד בתנאי רוטינה החומריים שבחדר האמבטיה.


פונקציות נוספות: ארון אמבטיה מעץ מלא יכול לספק אחסון נוסף לגבישים, מגבונים, תחתיות ועוד. מראה ופונקציה הם שניים היתרונות המרכזיים של הארון המסודר.


מרקם טבעי: המרקם הטבעי של העץ מוסיף אופי והבדל לחדר האמבטיה, ויוצר אווירה חמימה ומותאמת אישית.


טיפים לבחירת ארון אמבטיה מעץ מלא:


שילוב סגנונות: השקלול לסגנון הכללי של החדר ולסגנון הרעיון חשוב במיוחד. ניתן לשלב את הארון בצורה אופטימלית בחלל.


כמות האחסון: כשאתה בוחר את הארון, שקל האם הוא מספק את כמות האחסון שאתה זקוק לה. הארון אמבטיה יכול לספק אחסון גם בכמות הדלקמה הקטנה.


חומרים וגימורים: עץ מלא מגיע במגוון סוגים וגימורים. שקול לבחור חומר וגימור שיתאימו לצרכיך הפרטיים ולסגנון החדר.


סיכום:

ארונות אמבטיה מעץ מלא הם לא רק פריטי אחסון, אלא גם פריטי עיצוב המספקים אסתטיקה וחמימות לחלל האמבטיה. הם מספקים אפשרויות אחסון ומראה, בנייה מהיציבה וחומרי גימור המותאמים לשימוש רוטיני בחדר האמבטיה.

טואול - בניית אתרים