חרסינה ריהוט לבית
עלות משלוחים לכל הארץ
- אם ובהנחה יש הטבה של משלוח חינם באתר תמיד תהיה לתקופה מסוימת (האתר יכול לבטלה בכל עת ולפי שיקולו הבלעדי) לא ניתן לקבל את ההטבה בחנויות שלנו או אצל הזכיינים שמשווקים את המוצרים שלנו.
- משלוחים בחרסינה לכל מקום בארץ מתבצעים לרוב עד 8 ימי עסקים כולל משלוח ארונות אמבטיה, אסלות, כיורים מחרס שבירים, מראות וכל מוצר שלא נזכר באמצעות חברות המשלוחים שלנו עד לבית של הלקוח (פריקת מדרכה).
- משלוחים בחרסינה לכל מקום בארץ למוצרים בייצור מיוחד מתבצעים לרוב עד 15 ימי עסקים ע"י חברות המשלוחים שלנו עד לבית של הלקוח (פריקת מדרכה).
עלות המשלוחים רשומה ליד כל פריט ואם לא רשומה, המחיר הסופי של המוצר כולל בתוכו דמי משלוח.
- אם אתה מעוניין במשלוח דרומית לבאר שבע עד אילת ישולם תוספת של- 150 ש"ח ומשלוח למועצה איזורית אשכול ולאזורים מעבר לקוו הירוק והבקעה ישלום תוספת של- 100 ש"ח לכל הפריטים בהזמנה (ישולם מזומן ישירות למוביל או למתקין).
- במידה ורכשת רק מקלחונים ובחרת בהתקנה ע"י המתקין, המשלוח יהיה כלול בעלות של ההתקנה.
- לא יתאפשר משלוח מקלחונים ללא התקנה.
- יישלח אליכם הודעה מחברת המשלוחים ליום האספקה נא להיות ערוכים לקבלת ההזמנה, מי שלא מתאים לו יום האספקה ולא יעדכן חברת המשלוחים בחיוג למספר הטלפון שמופיע בהודעה יחויב בדמי משלוח חוזרים.

החלפה ו/או ביטול מוצרים

אפשר לבצע החלפה או ביטול של המוצרים שנרכשו מחרסינה תוך 14 ימים מיום ביצוע ההזמנה או קבלת המוצר לידיכם המאוחר ביניהם, לפי חוק הגנת הצרכן או לפי כל דין ישראלי אחר בתוספת דמי הביטול של מדידה והתקנת מקלחונים אם הלקוח מעוניין בביטול או החלפת מקלחון, באמצעות יצירת קשר עם שירות הלקוחות של חרסינה כל עוד: 

(1) לא נעשה במוצר כל שימוש; 

(2) לא נגרם לפריט נזק או פגם; 

(3) הפריט באריזתו המקורית; 

(5) הוצגה חשבונית מקורית בגין התשלום עבור הפריט; 

(6) הפריט המוחזר לא יוצר במיוחד עבור המשתמש או על פי מידותיו או בהתאם לדרישות מיוחדות;

(7) הפריט אזל מהמלאי;
(8) הפריט נמנה תחת מוצרי היגיינה


במקרה של ביטול יחזיר הלקוח את המוצר למחסני חרסינה בנוף הגליל רחוב העבודה 3, ייבדק המוצר ואם הוא עומד בתנאי ההחזר כמפורט לעיל תועבר בקשה להנהלת חשבונות לביצוע זיכוי בניכוי דמי משלוח הלוך ואם קיבל משלוח חינם ינוכה משלוח כי לא מימש את ההטבה, דמי ביטול לאתר בסך של 5% או 100 ש"ח הנמוך ביניהם מסך העסקה ודמי טיפול לחברת האשראי בסך של 10 ש"ח.

במקרה של החלפה הלקוח יזמין וישלם בגין מוצר חדש מהאתר ובהערות בדף התשלום הוא ירשום כי הוא מעוניין להחליף את המוצר הישן (חשוב לרשום מספר הזמנה ישנה) ובזה נפתחת לו קריאת משלוח חדשה למוצר החדש עם בקשה לאיסוף המוצר הישן, עת שיוחזר המוצר למחסני חרסינה ויעמוד בתנאי ההחזר כמפורט לעיל, יבדק המוצר ותועבר בקשה להנהלת חשבונות לביצוע זיכוי בניכוי דמי משלוח הלוך ואם קיבל משלוח חינם ינוכה משלוח כי לא מימש את ההטבה ודמי החזרה בהתאם למחיר שנקבע על ידי חברות המשלוחים ודמי טיפול לחברת האשראי בסך של 10 ש"ח .

עלויות משלוח הלוך לחישוב דמי ההחלפה ודמי ביטול:    
1- ארונות אמבטיה גדולים, קטנים ואמבטיות סך של 200 ש"ח לפריט
2- אסלות תלויות, מונבלוקים, כיורי משטח חרס אינטגרלי ומראות גוף סך של 150 ש"ח לפריט
3- מראות קטנות סך של 70 ש"ח לפריט
4- כיורים מונחים ושאר המוצרים הקטנים 35 ש"ח 
לפריט  


עלויות משלוח חזור לחישוב (רק במצב החלפה):
1- ארונות אמבטיה גדולים, קטנים ואמבטיות סך של 200 ש"ח לפריט
2- אסלות תלויות, מונבלוקים, כיורי משטח חרס אינטגרלי ומראות גוף סך של 150 ש"ח לפריט
3- מראות קטנות סך של 70 ש"ח לפריט
4- כיורים מונחים ושאר המוצרים הקטנים באתר סך של 35 ש"ח לפריט

דמי מדידה למקלחונים ו\או ארונות אמבטיה 
- מדידה נועדה לקבוע את המוצר המתאים לתנאי השטח תוך התחשבות בצרכי הלקוח.
- חיוב בגין מדידה יבוצע ע"י מחירון המדידות המפורט במחירון המוצרים הרלוונטי. 
- מקלחונים סטנדרטים ו\או לפי מידה שנדרש להם ע"י הלקוח מדידה ו\או מדידת חובה, יגבה תשלום עבור המדידה בעת המדידה ולא יקוזז ממחיר ההתקנה הסופי במעמד ההתקנה.
ארונות אמבהטיה סטנדרטים ו\או לפי מידה וייצור מיוחד שנדרש להם ע"י הלקוח מדידה ו\או מדידת חובה, יגבה תשלום עבור המדידה בעת המדידה ולא יקוזז ממחיר ההתקנה הסופי במעמד ההתקנה. 
-לא יבוצע זיכוי בגין מדידה שבוצעה, במקרה שלא הותקן מוצר בהמשך-תהא הסיבה אשר תהא. 
-מתקין אשר הגיע אל ביצוע מדידה של המקלחון ו\או ארון אמבטיה, ויצא שלא ניתן ו\או לא מתאים ו\או השטח לא מאפשר - הלקוח יחוייב בביצוע מדידה או בגין דמי ביטול כמפורט להלן.

דמי ביטול למדידה של המקלחונים ו\או ארונות אמבטיה  
- דמי ביטול יגבו בגין ביטול התקנה שתואמה והתקיימו אחד מהתנאים הבאים:
א.הלקוח אינו עונה להתראה טלפונית מהמתקין, להתראות טלפונית מהמשרד, המתקין הגיע לכתובת וניסה להגיע אל הפרויקט לביצוע ההתקנה ואין מענה או נציג מטעם הלקוח בשטח.
ב.מתקין הגיע אל הכתובת ולבקשת הלקוח תהא סיבה אשר תהא לא תבוצע התקנה ו/או השטח בנכס אינו מוכן לביצוע ההתקנה ו/או המוצר אינו מתאים בשטח ו/או במועד שנקבע לצורך ההתקנה לא נמצא מבוגר מעל גיל 18-הלקוח יחוייב בדמי ביטול כמפורט בהמשך.
- גובה דמי הביטול הינו סך של 200 ש"ח לא כולל מע"מ בכפוף לשינויים מעת לעת וללא הודעה מוקדמת.

תוספת התקנת מקלחונים לאזורים מרוחקים
- דמי התקנה למקלחונים נקבעת ליד כל מקלחון כמפורט בשאלון למעלה 
- יש דמי תוספת התקנה לאזורים מרוחקים של 171 ש"ח לא כולל מע"מ לכל הערים ו/או המושבים ו/או הכפרים הנמצאים מ-כרמיאל צפונה ובאר שבע דרומה).
- יש גם תוספת התקנה לאזורים אחרים של 770 ש"ח לא כולל מע"מ לכל הערים ו/או המושבים ו/או הכפרים כמפורט להלן (אילת, אילות, אליפז, אלמוג, ארגמן, באר אורה, בית הערבה, גרופית, ורד יריחו, חצבה, יהל, יטבתה, לוטן, מחנה יוכבד, מכחול, מצפה שלם, נאות הכיכר, נאות סמדר, נווה זוהר, נווה חריף, סמר, ספיר, עידן, עין גדי, עין חצבה, עין יהב, עין תמר, עיר אובות, פארן, צופר, צוקים, קבועה(שבט), קודייראת א-צאנע(שבט), קטורה, קליה, שחרות.
- הסכומים האלו ישולמו ישירות למתקין.

אחריות ותיקוניים לברזים
תוקף האחריות כפוף להנפקת חשבונית מס מקורית בגין התשלום עבור הפריט ויהיה רשום ליד כל מוצר כפוף למדיניות של הספקים ו/או היבואנים ו/או היצרנים.
אחריות של המוצר רשומה ליד כל מוצר אחרת אין אחריות למוצר. 
חרסינה ו/או מי מטעמה, לא אחראים לא במישרין ולא בעקיפין לנושא ההתקנות, האחראי על ההתקנה הוא רק המתקין ו/או חברת ההתקנות ו/או מי מטעמו וכל נזק שיהיה לא תישא חרסינה אחריות כלשהיא למוצר או לנזק שיגרם כתוצאה מההתקנה. 
החברות והיבואנים ו/או הייצרנים יעניקו אחריות למשך 12 חודשים למנגנון הברז, כל זה כפוף להוראות ניקוי ותחזוקה תקינים.
מעל לשנה הראשונה האחריות תהיה כפופה רק לגוף של הברז ו/או המוצר וכל ביקור טכנאי בבית של הלקוח אם יוענק ע"י היבואן ו/או הייצרן יחוייב הלקוח בסכום של- 250 ש"ח. 
אם ובהנחה לא יוענק ע"י היבואן ו/או הייצרן ו/או הספק ביקור בבית במהלך השנה הראשונה יינתן שירות לפי תיקון מעבדה באמצעות חברת משלוחים בתשלום דמי משלוח רגילים בין 2-7 ימי עסקים. 
האחריות לא תחול במקרים הבאים :
*אם התקלה נגרמה כתוצאה מהרכבה שלא בהתאם להוראות או שימוש בחומרי ניקוי מזיקים 
*המוצר תוקן או טופל ע"י אנשים שלא הוסמכו ע"י החברה 
*שבר במוצר
*סתימה שנגרמה כתוצאה מלכלוך בצנרת וגרמה לברז או לאחד ממרכיביו נזק 
*במקרה של שימוש מעל 80 מעלות צלזיוס ו/או שימוש בלחץ גבוה מ-6 אטמוספרות 
*פגם שלא נגרם מבלאי סביר עקב שימוש במוצר 
*טיפול בחומר לא מתאים או טיפול בניגוד להוראות הניקוי והתחזקה המופיעות בתעודה זו

אחריות ותיקונים למקלחונים 
תוקף האחריות רשום ליד כל מוצר כפוף למדיניות של הספקים ו/או היבואנים ו/או היצרנים.
אחריות של המוצר רשומה ליד כל מוצר אחרת אין אחריות למוצר. 
האחריות של המקלחונים ניתנת רק לפרופיל של המקלחון, שאר החלקים ו/או שבר ו/או גומיות אין להם אחריות. 
12 חודשים אחריות על הצירים של המקלחון מטעם הספקים ו/או היבואנים ו/או היצרנים של המקלחון.
ניתן לקבל שירות ע"י ביקור טכנאי לתיקון המקלחון באמצעות היבואן ו/או הייצרן, יחוייב הלקוח  באמצעות מחלקת שירות, בתוספת תשלום על הביקור ועל החלקים.
חרסינה ו/או מי מטעמה, לא אחראים לא במישרין ולא בעקיפין לנושא ההתקנות, האחראי על ההתקנה הוא רק המתקין ו/או חברת ההתקנות ו/או מי מטעמו וכל נזק שיהיה לא תישא חרסינה אחריות כלשהיא למוצר או לנזק שיגרם כתוצאה מההתקנה. 

אחריות לארונות אמבטיה, מראות ומוצרי חרס (אסלות תלויות ומושבי אסלות, כיורים, מונבלוקים וכל מוצר אחר שעשיו מחרס או מזכוכית)
תוקף האחריות רשום ליד כל מוצר כפוף למדיניות של הספקים ו/או היבואנים ו/או היצרנים.
אחריות של המוצר רשומה ליד כל מוצר אחרת אין אחריות למוצר.
האחריות של הארונות ניתנת רק לצירים של הדלתות ולמסילות של המגירות האחריות ניתנת באמצעות החלפת החלק הפגום בחלק חדש באמצעות חברת משלוחים הלקוח ישלם דמי משלוח 100 ש"ח למוביל להלוך וחזור. 
אין ביקור טכנאי להחלפת צירים ומסילות של הארון. 
אין אחריות על התנפחות העץ ו/או שבר ו/או שריטות ו/או סדק ו/או שינוי צבע של הארון ו/או כל נזק אחר (בדיקת המוצר מוטלת אך ורק על הלקוח).
אין אחריות לכיורים שעשוים מבטון במקרה של קילוף ו/או כתמים ו/או שבר ו/או סדקים ו/או כל נזק אחר (בדיקת המוצר מוטלת אך ורק על הלקוח). 
אין אחריות לשריטות ו/או לשבר כיורים שעשוים מחרס, אסלות תלויות, מושבי אסלות, מונובלוקים, וכל מוצר אחר שעשוי מחרס או זכוכית (בדיקת המוצר מוטלת אך ורק על הלקוח).  
אין אחריות על שבר ו/או שריטה במראות (בדיקת המוצר מוטלת אך ורק על הלקוח).
חרסינה ו/או מי מטעמה, לא אחראים לא במישרין ולא בעקיפין לנושא ההתקנות, האחראי על ההתקנה הוא רק המתקין ו/או חברת ההתקנות ו/או מי מטעמו וכל נזק שיהיה לא תישא חרסינה אחריות כלשהיא למוצר או לנזק שיגרם כתוצאה מההתקנה. 


logo בניית אתרים